Welcome, visitor! [ Login

 

İstanbul Masöz İlanları

  • Listed: 11 Eylül 2020 14:09
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul Masöz İlanları

Güncel olarak da bilinen sultan masajı iki masöz bir kişiye aynı anda ve birbiriyle senkroni ze olarak masaj terapisi uyguladığı bir tedavi şeklidir. Etkili olmak için, iki terapist genellikle tedavi sırasında uyum içinde sorunsuz bir şekilde çalışabilmeleri için birlikte eğitilmişlerdir. Bu masaj tarzı, Tan dem Masajı veya 4-El Masajı olarak da bilinir.
Terapi yüzyıllardan bu yana belki de insanlık tarihi kadar eski bir öneme sahiptir.

Bu durumun en önemli sebepleri arasında spanın rahatlatıcı özelliğinin yanı sıra aynı zamanda da hastalıklara şifa özelliğine sahip olması da yer alıyor. Bu nedenle geçmişten günümüze gelene dek sultan masajı nedir uygulaması popülerliğini hiçbir dönemde ya da uygarlıkta yitirmemiştir. Aksine her geçen gün spa yöntemlerine bir yenisi eklenmektedir. Örneğin ilk zamanlarda sadece dört el masajı uygulaması bulunuyor iken şimdilerde ise her tür rahatsızlık için ayrı ayrı yöntemlere sahip spa biçimleri bulunuyor.

Bu sayede terapi teknikleri zaman içerisinde çeşitlenmeye başlamıştır. Günümüzde sık sık tercih edilmekte olan tedavi yöntemlerinden biri de sultan masajı nedir olarak karşımıza çıkıyor. Çift Masajı Nedir Nasıl yapılır.
Çift masajı, ya da diğer adıyla dört elli masaj, iki masözün aynı anda çalıştığı ve birbirlerinin hareketlerini taklit ettiği bir masajdır. kısacası hem bacaklar hem de kollara aynı anda masaj yapılır. Ya da bir masöz sırtınızın sağ yanında, diğeri ise solda çalışır.

Hareketlerini senkronize etmek için bir masör diğerini takip eder. Aynı şeyi aynı anda yaparlar ve bu da benzersiz bir rahatlama duygusu verir. dört el masajı, benzersiz bir deneyimdir ve Uzakdoğu felsefesinden Ayurveda geleneğinden çıkan bu masaj tekniğidir, hem bedeninizi ve hem de zihninizi rahatlatır. Masaj yaptırmayı seviyor iseniz muhakkak denemelisiniz.

İstanbul Masöz İlanları

Farklı masaj türlerini birleştiren sultan masajının pek çok faydası vardır. Bunlardan bazılarına örnek verecek olursak: Basınç noktalarına uygulanan teknikler, derin doku teknikleri ve yüzeysel teknikler bir kombinasyon halinde uygulanarak kasları rahatlatır, gevşetir ve kan akışını hızlandırır Beyninizin mantıksal ve duygusal yanlarını aynı anda uyararak hem fiziksel, hem de ruhsal rahatlama sağlar Senkronize hareketlerin yoğunluğu, kan dolaşımını arttırarak yağ dokularının parçalanmasına yardımcı olur Kaslarınızı, zihninizi ve ruhunuzu dinlendirir, sizi bir sonraki güne zinde bir şekilde hazırlar.

  

327 total views, 4 today

  

Listing ID: 615f5b5a514d0c4

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply