Welcome, visitor! [ Login

 

Nuru Masajı Yapan Masöz

  • Listed: 11 Eylül 2020 22:43
  • Expires: This ad has expired

Description

Nuru Masajı Yapan Masöz
İstanbul masöz olarak nuru masajı bu şehvetli tekniğin ne kadar süredir uygulandığı belirsiz olsa da , Japonya’nın Kawasaki kentinde ortaya çıkan bir Japon erotik masaj geleneğidir .
Nuru masajı, özel deniz yosunundan yapılmış , ultra kaygan bir jel kullanılan tüm vücuttan vücuda rahatlatıcı masajdır.
Genellikle, jel karmaşasını içermek için özel bir şişme yatak veya damla bezi kullanılır. Bir kişi sadece rahatlar, diğeri kayar ve vücudunun her tarafında kayar.
Tüm vücut teması aynı zamanda rahatlatıcı ve uyandırıcıdır, bu nedenle Nuru masajı genellikle terapötik masaj ayarı yerine erotik bir bağlamda sunulur.
Nuru kremi nedir ?
Nuru jel, kalın bir jel oluşturmak için su ile karıştırılmış özel bir besiyeridir. Jel, doğal maddelerin eski bir karışımıdır, ana madde ‘Nori’, Japonya sahilindeki çok derin suda bulunan bir deniz yosunu özüdür. Nuru yağı, greyfurt özü, Aloe Vera jeli ve diğer otlar gibi bileşenler de dahil olmak üzere başka botaniklere de eklenmiştir.
Nuru jeli benzersiz bir kaygan kıvama sahiptir ve cilt üzerinde birçok yararlı etki sunar.
Nuru Masajında ​​Ne Olur ve Bazı Teknikler Nelerdir?
İstanbul nuru masajı
Nuru masajı geleneksel olarak bir hava yatağı veya yatakta su geçirmez bir tabaka üzerinde yapılır. Bu tür Japon erotik masajın ana konsepti, masözün çıplak vücutlarını uyarılma ve nihai kas gevşemesine kaydırmak için kullanmasıdır. İlk olarak, harika kaygan bir madde oluşturmak için Nuru jeline ılık su eklenir. Doğru sıcaklığa ulaşıldığında masöz, onu müşterinin önündeki vücuduna uygular, bu da izlemek için muhteşem bir manzaradır.

Masöz jel ile tamamen kaplandığında, alıcıya uygulamayı sürdürür. Masöz, şimdi vücudunu müşteriye sürtünmeye ve kaydırmaya başlar. Farklı vücut-vücut teknikleri kullanarak, vücudu mutlak bir mutluluk haline getirmeyi amaçlayan muhteşem vücut slaytları gerçekleştirecektir.

Belirtildiği gibi, Nuru masajı zihin ve beden içinde uyumlu bir dengeyi teşvik ederken, çift arasında bu derin yakınlığı sağlar. Cildi rahatlatır, cilt için yemyeşil nemlendirme ve aklın pul pul dökülmesini sağlar, böylece yeni fikirler ortaya çıkabilir ve tutkular kurtarılabilir. Bu yüzden, burada sadece libidoyu arttırmakla kalmayıp aynı zamanda zihni ve bedeni bir araya getiren ideal bir tekniğe bakıyoruz.

Bu teknikler bir çiftin cinsel ilişkilerini geliştirerek yakınlıklarını nasıl geliştireceklerini öğretir. Asla tutkularınızı en ufak bir şekilde sınırlamayı veya engellemeyi öğrenemezsiniz. Açıkçası, bu masaj şeklini nasıl vereceğinizi öğrenmek, ortaklar arasındaki olumsuz yakınlık sorunlarını düzeltebilir, çünkü mümkün olan en baştan çıkarıcı ancak anlamlı yollarla bağlantı kurmalarına izin verir. Anahtar, nuru masajı yaparken eşinizin yanıtlarına her zaman dikkat etmektir.

Her zaman ışığa başlamalı ve en fazla hassasiyete sahip olacakları yerde bitmelisiniz. Bu onları enerjik bırakacak ve daha fazlasını isteyecektir. Birçok Asya tekniğinin ve neredeyse tüm Asya masajlarının bu şekilde çalıştığı, sadece artan duygusal deneyim ve yaratılan samimi bağlantı nedeniyle onlarca yıldır kullanıldıkları bir gerçektir.

506 total views, 2 today

  

Listing ID: 1415f5bd2ed7f13f

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply