Welcome, visitor! [ Login

Sık Sorulan Sorular

İstanbul’da ilk masaj ve masöz sitesi olarak 2009 dan bu yana bir çok profesyonel masöz ilanları yayınladık ve ilk önce önem verdiğimiz masöz bayan ın masaj sevenlere yaptığı hizmet ve gösterdiği hijyen, samimiyet ve kalite olmuştur. Ve bu sitedemizde de aynı şekilde sizlere en elit masöz ler ile buluşturmaya devam edeceğiz.

Sitenizden Masajcı Nasıl Bulabilirim?

Bilindiği üzere internet ortamında bir çok masöz sitesi bulunmakta, Ancak her masöz sitesi gerçek anlamda profesyonel masaj hizmeti vermez ve sizlere farklı hizmetler sunarlar ancak masaj sadece eğitim almış uzmanlar ( masaj terapistleri )  tarafından uygulanması gereken bazı zamanlarda mecburi bir alternatif tıp hizmetidir. Sitemizde bulunan hiç bir ( masaj terapistleri )  masöz masaj harici hizmet vermemekte olup gönül rahatlığı ile profesyonel bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Masöz İlanları Bireyseldir.

Sitemizde bulunan masöz ilanları kendi uzmanlıklarında eğitim almış ve kendi evinde yada sizin yerinize gelen terapistler dir, Ayrıca her ilan veren resimlerden, ilan açıklamasından, uyguladığı masaj tekniklerinden kendileri sorumludur. Lütfen masaj salonu, ve kalabalık çalışan masöz bayanların sitemize ilan vermeleri için aramayınız.

Nasıl Atlantis Masaj  Üyesi Olursunuz

Öncelikle sitemizin prensibi olarak sadece masaj ile ilgili profesyonel eğitim almanız, Sadece masaj hizmeti vermeniz profil resimlerinde yüzünüzün açık ve gerçek resim olması, Geçerli kurumlardan kurs bitirme yada yeterlilik belgesine sahip olan terapist masöz yada masör ler ilan verebilirler.